KURUMSAL -

Gelecek birlikte inşaa edilir.

Norm Çelik Hakkında

Çelik konstrüksiyon bölümünün alanları arasında; fabrika yapı çelikleri, demiryolu perçinli çelik köprüleri, depo-hangar çatı çelikleri, tak ve üstgeçit çelikleri, alışveriş merkezi ana taşıyıcı sistemleri, transfer kuleleri ve boru köprüleri bulunmaktadır. Teknolojik imalat bölümünde; sabit ve demontabl silolar, stok tankları, siklon boru, seperatör gövdeleri, bunker, şut ve klape imalatları yapılmaktadır. Mekanik imalat bölümünde; helezon, hücre tekeri, paletli konveyör, kovalı bant, jet pulse filtreler, havalı bant ve muhtelif yedek parça imalatları yapılmaktadır.

Diğer taraftan, paslanmaz grubu olarak; gıda tankları, karıştırıcı tanklar, pulper tankları, muhtelif ebat ve kapasitede silo ve depolar, helezon imalatları yapılmaktadır. Fabrikamızda yeterli ölçekte iş olması halinde 1.000 ton/ay kapasite üretim yapılabilmektedir. Ayrıca, montaj işleri ile dizayn ve projelendirme ekip ve altyapısı da mevcuttur. Firmamız ISO 9001 Kalite yönetim ve EN ISO 3834-2 İmalat Yeterlilik Belgelerine sahiptir.

Neden Norm Çelik

Biz endüstriyel tesisleri anahtar teslim, çelik yapılar makina mekanik , tesisat inşaat gibi kalemleri tek başına üstlenen ve proje sonunda işin devreye alma sürecinde rol alan ülkemizin sayılı şirketlerinde rol almış üst düzey yöneticiler olarak şimdi kendi işimizi en iyisini yaparak üstüne kalite , işgüvenliği ve müşteri memnuniyetini koyarak geliyoruz. Gerekli yönetim ve organizasyon kaabileyetimiz ile mühendislik tecrübeli iş gücümüzün desteğini yanımıza alıp mükemmeli aramaktayız. Yapısal çelik imalatı , projelendirilmesi , mekanik imalatlar, ve şantiye yönetimi ile müşterimizi hiç bir zaman yalnız bırakmamaktayız.