Norm Çelik - Kalite, Geleceğe Olan Yatırımımızdır

Merkez Adres: Organize San. Böl. Pik Dökümcüler Sitesi A2 Blok No: 14 İkitelli / İSTANBUL

Telefon : 0244 331 61 09

Gsm : 0532 0665 668

Email: info@normcelik.com

Email: normcelikmakina@gmail.com

Fabrika Adres: Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde No:7 Nilüfer/BURSA

Telefon : 0244 331 61 09

Gsm : 0532 0665 668

Email: info@normcelik.com

Email: normcelikmakina@gmail.com

Norm Çelik - Kalite, Geleceğe Olan Yatırımımızdır

Norm Çelik olarak kurumsal kaynaklarımızı "ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı" na uygun olarak yapılandırmış bulunuyoruz. Bu kapsamda tüm operasyonel iş süreçlerimizi, verimlilik ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı olarak tasarlamakta, izlemekte ve sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Etkin olarak işlettiğimiz "Kurumsal Risk Yönetimi" araçlarını her bir projemiz için özel olarak çalıştırmakta ve proaktif bir yaklaşım ile olası proses hatalarının önüne geçmekteyiz. Bu sayede her zaman sorunsuz, tam zamanında ve müşteri memnuniyeti yüksek "iş teslimleri" sağlamakta ve bu performansımızı sürdürülebilir halde tutmaktayız.

Neden Norm Çelik

Biz endüstriyel tesisleri anahtar teslim, çelik yapılar makina mekanik , tesisat inşaat gibi kalemleri tek başına üstlenen ve proje sonunda işin devreye alma sürecinde rol alan ülkemizin sayılı şirketlerinde rol almış üst düzey yöneticiler olarak şimdi kendi işimizi en iyisini yaparak üstüne kalite , işgüvenliği ve müşteri memnuniyetini koyarak geliyoruz. Gerekli yönetim ve organizasyon kaabileyetimiz ile mühendislik tecrübeli iş gücümüzün desteğini yanımıza alıp mükemmeli aramaktayız. Yapısal çelik imalatı , projelendirilmesi , mekanik imalatlar, ve şantiye yönetimi ile müşterimizi hiç bir zaman yalnız bırakmamaktayız.